Пн-Пт: з 9:00 до 17:30 | Сб: з 10:00 до 15:00.

Насіння томатів

₴18.00грн.

₴6.00грн.

новинка

₴12.00грн.

новинка

₴6.00грн.

новинка

₴15.00грн.

₴22.00грн.

₴35.00грн.

₴6.00грн.

₴6.00грн.

₴6.00грн.

₴6.00грн.

новинка

₴6.00грн.

новинка

₴6.00грн.

новинка

₴6.00грн.

₴6.00грн.

новинка

₴6.00грн.

Показано з 1 по 16 із 189 (всього 12 сторінок)

Насіння томатів

Що потрібно знати перед тим як купити насіння томатів.

В даний час придбати насіння томатів, з доставкою по Україні поштою, не складе труднощів. Здавалося б, досить вибрати колір томату, розмір плоду, натиснути кнопку купити, вибрати спосіб доставки і всі проблеми вирішені. Але коштувати знати, що покупка насіння томату залежить від багатьох характеристик. В даному питанні вам допоможуть наші кваліфіковані фахівці. Розглянемо основні моменти на які варто звертати увагу перед тим як купити насіння.

Насіння гібридів F1 або сортові томати.

Багато дачників схиляються до вибору сортового насіння томатів, аргументуючи це доступною ціною і нібито високими смаковими якостями. Але не варто забувати, що гібридні томати не поступаються за смаковими характеристиками, а в разі простоти вирощування дадуть фору сортовим. Все тому що селекція виробництва насіння гібридів націлена полегшити працю фермера і поліпшити показники врожайності. При правильному виборі посадкового матеріалу гібриди краще переносять стресові умови, такі як: хвороби, холодні і високі температури, посухи та перезволоження.

Чи варто збирати насіння з вирощених гібридів?

Однозначно ні, так як з кожним збором якісні характеристики можуть не переходити від покоління до покоління.

Насіння високорослих (індетермінантні) або низькорослих томатів (детермінантні).

За часту високорослі томати мають більш насичений смак ніж низькорослі і часто такі томати називають салатними. Низькорослі ж більше підходять на консервування. Також варто відзначити що індетермінантні томати потрібно пасинкувати і підв'язувати.

Насіння томатів для теплиць (закритий грунт) або відкритий грунт.

Насіння томатів для відкритого грунту більш стійкі до стресових ситуацій. Все тому що вирощуючи томати в теплицях вам простіше контролювати мікроклімат (температуру, вологість, популяцію комах і т.д.) який оточує рослини.

Колір томата: червоний, рожевий або жовтий.

Червоні томати менше піддаються розтріскуванню, мають товстішу шкірку і менш вибагливі до якості поливу. Рожеві та жовті томати - цукристі і не такі товстошкірі.

Розмір томатів і форма: черрі, коктейль, середні (стандарт), біф.

Найчастіше чим менше томат, тим він смачніший (якщо порівнювати в розрізі високорослий з високорослим або низькорослий з низькорослим).

За класифікацією черрі - це томати вагою до 20 грам, коктейль - від 20 до 40, середні - від 40 до 180, біфи - від 180 грам.

Якщо ви не впевнені у виборі ми з радість допоможемо вам визначиться з купівлею насіння томатів. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам в настільки не легкою задачею.