Пн-Пт: з 9:00 до 17:30 | Сб: з 10:00 до 15:00.

Насіння огірка

₴18.00грн.

₴14.00грн.

₴15.00грн.

₴15.00грн.

₴15.00грн.

₴23.00грн.

₴23.00грн.

₴23.00грн.

₴23.00грн.

₴8.00грн.

₴20.00грн.

₴23.00грн.

₴15.00грн.

₴18.00грн.

₴23.00грн.

₴23.00грн.

Показано з 1 по 16 із 153 (всього 10 сторінок)

Насіння огірка

В даній категорії ви зможете купити насіння огірків з доставкою поштою по Україні.

Як же вибрати насіння огірка, при такому широкому асортименті, представленому в Україні? Для цього треба знати особливості огірків і насіння.
Огірки можна розділити за наступними характеристика.
За типом запилення:
  • 1. Бджолозапильні - з насіння цих огірків виростають рослини, бутони яких запилюються тільки за допомогою комах. Квітки таких огірків діляться на жіночі і чоловічі. Такі огірки рекомендується вирощувати на відкритих ділянках, для вільного доступу комах до квіток.
  • 2. Самозапильні або партенокапрічні - насіння даного типу огірка можна висаджувати як у відкритому, так і закритому грунті (як правило в теплиці), квітки таких рослин запилюються самі, без допомоги комах.
Як правило в самозапильних огірках насіння в плодах відрізняються від насіння бджолозапильних. Вони менші за розміром і без зародків (порожнє насіння), що впливає на смакові якості в кращу сторону.
Сорти огірків і гібриди F1:
  • 1. Сортові огірки - насіння з таких огірків отримують традиційним способом. Після дозрівання плодів насіння вибирають, просушують. Після періоду спокою насіння знову готове до висадки, і з них виростають такі ж огірки (з однаковими характеристиками) що і батьківські рослини. Це дуже простий спосіб отримати насіння огірків, але не варто забувати, що при такому методі з насінням передаються не тільки хороші характеристики, але і батьківські недоліки. Такі як стійкості до хвороб, смакові якості і т.д.
  • 2. Гібриди огірків F1 - насіння даного типу огірка отримують більш складної селекцією. Для цього вибирають пару сортів з відмінними характеристиками, такими як стійкості до хвороб, відсутність гіркоти (огірки що не гірчать), товарний вигляд, терміни дозрівання і т.д. А потім схрещують (переопиляють) один з одним, таким чином характеристики з декількох сортів переходять в насіння одного огірка. Але дані характеристики не закріплюються і якщо ви захочете зібрати насіння з вирощеного гібрида F1 (перша репродукція), ви отримаєте насіння F2 (друга репродукція) які не вберуть в себе всі характеристики гібрида першої репродукції.
Як правило насіння гібридів огірків F1 коштують дорожче насіння сортових огірків. Так як що б вивести гідний гібрид огірка, селекціонерові потрібно витратити від 5 років роботи. Але воно того варте, тому що різницю в ціні з лишком можна покрити врожайністю. Найчастіше насіння гібридів огірків продають вже шліфованими, пофарбованими і протравленими.
Терміни дозрівання:
Як і інші городні культури, огірок ділиться, по терміну дозрівання, на такі підкатегорії:
  • Ранньостиглі огірки - термін дозрівання від 32 до 42 днів.
  • Середньостиглі - від 42 до 50 днів.
  • Пізні.
Крім цього, огірки мають ряд інших характеристик. Їх поділяють і за візуальними параметрами. Огірки ділять на: корнішони, слайси, альфа-бета тип, крупнобугорчасті, мелкобугорчатие і т.д.
З огляду на все вище сказане, вибір насіння огірка може стати важким завданням навіть для досвідченого городника. Тому ми з радістю допоможемо вам консультацією і порадою яке насіння купувати і для яких цілей.