Пн-Пт: з 9:00 до 17:30 | Сб: з 10:00 до 15:00.

Насіння моркви

₴19.00грн.

₴7.00грн.

₴16.00грн.

₴6.00грн.

₴10.00грн.

₴6.00грн.

₴12.00грн.

₴6.00грн.

₴19.00грн.

₴16.00грн.

₴16.00грн.

₴6.00грн.

₴20.00грн.

₴16.00грн.

₴10.00грн.

₴16.00грн.

Показано з 1 по 16 із 48 (всього 3 сторінок)

Насіння моркви

Купити насіння моркви з доставкою поштою по Україні.

Морква одна з найпоширеніших коренеплодів по всій земній кулі. Насінням даної культури засіваються десятки тисяч гектар по всій Україні. Правильний вибір при купівлі насіння моркви запорука гарного і якісного врожаю. Купуючи у нас продукцію ви купуєте не тільки посадковий матеріал, а й індивідуальний підхід наших консультантів, які допоможуть вам визначиться насіння якого гібрида F1 або сорту моркви вам підійдуть краще.

Що потрібно знати перед тим як купити насіння моркви.

Насіння гібридів F1 або сорт моркви.

Морква дворічна культура і отримати насіння з даної культури найчастіше можливо тільки на другий рік після висадки. Тому фермери, а особливо дачники не збирають насіння моркви, покладаючись на покупку в магазині. Але іноді після стресових умов дана культура викидає насіннєву парасольку, або як кажуть фермери стріляє (цвіте), і на перший рік. Цей фактор і є показником якості насіння. Так як після цвітіння якість морквини псується. У більшості випадків гібриди F1 моркви більше стійкі до цвітіння ніж сортові, хороший показник стійкості до даної проблеми вважається до 5% зацвілої моркви. Це позначається на ціні насіння, менше насіннєвих парасольок - менше насіння отримують з однієї і тієї ж площі посіву. В характеристики гібридів також входять підвищені смакові якості, стійкість до хвороб, товарний вигляд. Це пояснює більш доступну ціну сортового насіння моркви перед гібридними. Найчастіше насіння гібридів пофарбовані, оброблені і продаються поштучно, а сортові на вагу.

Фракція насіння моркви.

Насіння моркви ділять на наступні фракції:

  • 1,4 - 1,6 міліметра - дрібна фракція;
  • 1,6 - 1,8 міліметра - середня;
  • 1,8 - 2,0 міліметра - велика;
  • 2,0 - 2,2 міліметра - найбільша.

Існує думки що від фракції насіння залежить енергія проростання і схожість моркви. Але це тільки від частини правда, не потрібно забувати про якість насіння і то як воно зберігалися. Сам же калібр більше призначений для полегшення посіву при механічної посадці за допомогою сівалок точного висіву.

Сортотип моркви.

Різні сорти і гібриди маю різний розмір і форму коренеплоду. За цим візуальним характеристикам морква ділять на наступні сортотипи: Нантес, Шантане, Курода, Флакке, Берлікум, Каротель.

Залежно від термінів дозрівання морква вирощують для різних цілей. Рання і рання на пучок для свіжого вживання, пізня для свіжого вживання, пізня для зберігання.

Крім цього, морква має широкий колірний спектр: біла, жовта, оранжева, червона, зелена, фіолетова.

Якщо ви не впевнені у виборі насіння серед цього широкого асортименту ми допоможемо зробити вам правильний вибір.