Пн-Пт: з 9:00 до 17:30 | Сб: з 10:00 до 15:00.

Насіння кабачків

₴15.00грн.

₴15.00грн.

₴10.00грн.

₴13.00грн.

₴16.00грн.

₴13.00грн.

₴7.00грн.

₴14.00грн.

₴14.00грн.

₴8.00грн.

₴7.00грн.

₴7.00грн.

₴10.00грн.

₴18.00грн.

₴13.00грн.

₴15.00грн.

Показано з 1 по 16 із 34 (всього 3 сторінок)

Насіння кабачків

Купити насіння кабачків в інтернет магазині Агрономка не складе труднощів.

Для цього потрібно визначиться який гібрид F1 або сорт кабачка вам потрібен і натиснути кнопку купити. Якщо ви не впевнені у виборі ми із задоволенням вам допоможемо.

Що потрібно знати перед тим як купити насіння кабачка? Це городня культура з віковою історією, яка відноситься до сімейства гарбузових. Дачникові кабачок сподобався своєю простотою у вирощуванні. Плоди цього овоча відносяться до дієтичної їжі, що складаються на 90% з води. У кулінарії кабачок смажать, тушкують, консервують, готують «кабачкову ікру», в Італії та інших країнах навіть готують кабачковий цвіт готують і вживають в їжу.

Якщо дачник або фермер купив насіння кабачка забагато і не зміг висадити все за сезон, то це не буде проблемою, багато городники знають, що трьох - чотирьох річне насіння сходить краще, ніж свіже.

Спершу можна подумати, що досить купити насіння кабачка і переходити до вибору інших культур, але не варто забувати про різноманітність даної культури. Патисон, цукіні, круглі кабачки для запікання, кущові, та плетучі. Асортимент насіння кабачків рясніє не тільки формою плода і типом рослини, а й кольором. Жовті кабачки, білі, смугасті, темно і світло зелені.

Кабачок тепло і світлолюбна культура, потрібно враховувати ці фактори перед посадкою насіння. Температура грунту для проростання насіння повинна побут не нижче 11 градусів, а комфортна для вегетації рослини 20 - 22 градуси.

Купувати насіння гібридів F1 чи сорт? Гібридні кабачки відрізняються високими смаковими якостями, набагато стійкіші до хвороб і даю більше врожаю. Кущі таких рослин більш розвинуті сортових, а коренева система потужніша ніж у сортів кабачка. Насіння гібридів F1 попередньо обробляю для захисту від шкідників і хвороб, а також фарбують. Для кращого проростання насіння, через товсту оболонку, замочують або загортають у вологу тканину. Висадку насіння, що проросло виробляють в торф'яні стаканчики або відразу в грунт. Посадочні лунки роблять глибиною 3-4 см. з відстанню один від одного 40 - 50 см. А між рядами близько одного метра. При хорошому догляді за рослиною і правильному виборі насіння, кущ кабачка може дати близько 10 плодів. Для повноцінного розвитку куща перші плоди коштувати обірвати, щоб дати хороший старт для розвитку куща.